Upchaté wc, či neodtekajúci kuchynský drez patria medzi najnepríjemnejšie problémy s bývaním. Nielenže je znemožnený normálny chod domácnosti, no často tieto komplikácie sprevádza aj nepríjemný zápach. V žiadnom prípade teda nikto nechce čakať s riešením tejto situácie niekoľko dní. A presne preto k Vám prichádza spoločnosť AB-krtkovanie s ponukou ich služieb, ktoré sú Vám k dispozícii v pracovné dni, víkendy, ale aj sviatky. Medzi služby, ktoré nájdete v ich ponuke patrí v prvom rade čistenie kanalizácie, ktoré býva realizované vysokotlakovou metódou alebo elektromechanickou metódou.

inštalatér

Vysokotlakové čistenie vodou má svoje nesporné benefity. Rýchlo ním vyčistíte veľkú časť potrubia a navyše nehrozí riziko poškodenia stien kanalizácie. Prúd vody, aký sa používa pri tomto čistení je natoľko silný, že odnesie všetky nánosy nečistôt, ktoré sa dlhodobo usadzovali na stenách potrubia. Elektromechanickým čistením zase precízne odstránite akékoľvek nečistoty, a to z potrubia akéhokoľvek priemeru. Keďže čistenie touto metódou využíva mechanický pohyb kovových špirál v potrubí, nie sú potrebné žiadne chemikálie, čím sa toto čistenie stáva šetrným voči životnému prostrediu.

opravár

Dlho ste nerobili údržbu Vášho potrubia a neviete v akom stave sa momentálne nachádza? Zistite to vďaka TV monitoringu potrubí a kanalizácie. Systémom kamier, ktoré budú vložené priamo do potrubia, uvidíte na vlastné oči, ako vyzerajú steny potrubí a či je potrebné zakročiť a vyčistiť ho. Zároveň je to ideálna forma lokalizovania problému. Všetky služby AB-krtkovania sú Vám v Bratislave k dispozícii nonstop. Krtkovanie Bratislava nonstop je navyše dostupné za najnižšie ceny, takže sa nemusíte obávať nepríjemných prekvapení pri vyplácaní vykonanej služby. AB-krtkovanie neúčtuje žiadne skryté poplatky a ani doplatky za dopravu na miesto realizácie čistenia. Objednajte si ich služby na čísle +421 940 367 897 a budete spokojní.