Plastové obaly od Schoeller Allibert sú navrhnuté tak, aby odolali aj najnáročnejším podmienkam. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a prechádzajú prísnymi testami, aby sa zabezpečila ich pevnosť, odolnosť voči nárazom a chemickým látkam. Preto sú ideálne pre použitie v rôznych odvetviach, vrátane logistiky, automobilového priemyslu, poľnohospodárstva a stavebníctva. Prečo má spoločnosť Schoeller Allibert náskok? Aktívne sa angažuje v znižovaní vplyvu plastov na životné prostredie. Používa recyklované materiály pri výrobe svojich obalov a neustále vyvíja nové riešenia na predĺženie životnosti produktov a uľahčenie ich recyklácie. Okrem toho sa zameriava na zníženie spotreby energie a emisií CO2 vo výrobných procesoch.

bednička schoeller allibert

Tím inžinierov spoločnosti Schoeller Allibert neustále pracuje na vývoji nových a vylepšených plastových obalových riešení. Využívajú najnovšie technológie a materiály na vytvorenie produktov, ktoré spĺňajú meniace sa potreby zákazníkov. Spoločnosť drží mnoho patentov a jej inovácie boli ocenené na medzinárodných výstavách a súťažiach. Spoločnosť Schoeller Allibert kladie veľký dôraz na budovanie pevných partnerstiev so zákazníkmi. Ponúka širokú škálu služieb na mieru, vrátane poradenstva pri výbere produktov, návrhu obalov a logistiky. Skúsený tím odborníkov je vždy k dispozícii, aby pomohol zákazníkom nájsť ideálne riešenie pre ich potreby.

net zero

Spoločnosť sa odlišuje od konkurencie svojou odolnosťou, udržateľnosťou, inováciami a zameraním na zákazníkov. Vďaka tomuto komplexnému prístupu si získala vedúce postavenie na trhu plastových obalov a je pripravená zohrávať kľúčovú úlohu pri budovaní udržateľnej budúcnosti. Spoločnosť Schoeller Allibert vám poskytuje viac ako len výrobky – poskytuje vám komplexné riešenia, ktoré podporujú váš úspech a zároveň chránia životné prostredie.