Chystáte sa na erotickú masáž magictantra.sk a je to pre vás úplne nová skúsenosť? Potom by sme vám mohli pripomenúť, že to, čo je na erotických masážach zásadné, je komunikácia medzi vami a masérkou.

Nie je to sex – kto sa domnieva, že si príde užiť klasický sex, a že mu snáď masérka dovolí praktizovať aj niektoré neobvyklé sexuálne polohy, potom je na omyle. Erotická masáž nie je sex, nemožno po masérke požadovať žiadne ukájanie formou zasúvania penisu do telesných otvorov. Masáž si kladie za cieľ síce uvoľnenie sexuálnej energie, ale prostredníctvom masérskych techník, kedy iniciatívu preberá masérka, a klient si iba užíva výsledok jej snahy.

masážny olej

Komunikácia – komunikovať medzi sebou by mali ľudia nielen na pracovisku, v domácnosti, pri kontakte v obchode alebo vonku na ulici, ale predovšetkým v masážnom salóne. Mali by ste masérke dať vedieť, čo vás vzrušuje, čo vám robí dobre, čo sa vám páči, https://knihy.heureka.cz/ako-sa-vam-paci-william-shakespeare/ a čo naopak nepáči. Na základe týchto poznatkov je možné potom masáž individuálne prispôsobiť a vyzdvihnúť niektoré erotogénne zóny a dať im prednosť.

erotická masáž

Pocit hanby – ono sa ale povie: „dať masérke na vedomie a komunikovať“, lenže to nie je to isté, ako oznámiť pri pulte v obchode, že chcete kúpiť dve kilá banánov a tri kilá pomarančov. Zatiaľ čo ovocie, zelenina, knihy alebo výtvarné potreby nakupujeme s úplne voľnými emóciami, v tejto situácii môže zasiahnuť prirodzený ľudský stud. Skrátka máte divný pocit povedať si o slasť niekomu, koho nepoznáte a vidíte prvýkrát v živote.

Masérka je ako vy – možno by vám mohlo pomôcť uvedomenie, či akási mantra, kedy si budete v kritickom okamihu vo svojej mysli opakovať, že masérka je živá bytosť, ako vy, je zrodená z lásky, ako vy, a že ste obaja ako deti, nevinní a láskaví, a že je právo na rozkoš úplne prirodzené pre každého. Masérka k tomu takto obvykle pristupuje, a tak väčšinou stačí, pokiaľ si to uvedomíte len vy.