Keby ste sa spýtali nejakého skúseného a múdreho človeka, aký je zmysel života, zrejme by vám odpovedal, že ide o nepretržitý vývoj k vlastnému sebazdokonaľovaniu, za prispenia nekonečného sledu zážitkov a skúseností. V priebehu tohto procesu prechádzame rôznymi životnými cyklami v mnohých životoch, zakúšame rôzne udalosti a deje a na základe toho sa potom vyvíjame.

senzuálne masáže

Na vývoj však potrebujeme mať otvorené energetické kanály, takzvané čakry, a najmä tie vyššie čakry, umiestnené v horných partiách tela, umožňujú lepšie vnímanie a krajšie zážitky. V súčasnej dobe je ale v spoločnosti stále mnoho jedincov, ktorí majú horné čakry zablokované, a to z rôznych dôvodov. Môže to byť nevhodný životný štýl, problémy z detstva a dokonca aj problémy zakotvené v prenatáliu, uložené v podvedomí.

Títo ľudia potom bývajú zápalní, hrubí, agresívni a niekedy až primitívne naivní a hlúpi, a ak je niekto z nich veľmi inteligentný, svoju inteligenciu používa deštruktívnym spôsobom voči sebe či ostatným.

masážny salón

Tento problém sa dá ale dobre zbaviť rôznymi cestami, napríklad meditáciou, pohybom v prírode, plávaním, jazdou na bicykli, ale k najúčinnejším terapiám patria masáže, a to najmä reflexológia (masáže chodidiel) a tantrické masáže. Tantrické čiže senzuálne masáže v Bratislave môžu niektorí z vás považovať za čisto erotickú záležitosť, ktorá je obdobou techniky handjob, kedy dievča stláčaním stoporeného penisu zaistí výstrek semena, ale to je naozaj skreslená predstava.

Tantra si kladie za cieľ práve otvárať ľuďom vedomie (sebavedomie), odblokovávať blokády najmä vyšších čakier, rozprúdiť v tele energiu a umožniť ľuďom, aby boli viac kreatívni, viac sami sebou, láskaví, milí a súcitní. Tantra je duchovná náuka a ľudia si pri nej uvedomia aj niektoré súvislosti, ktoré im v každodennom zhone unikajú. Do hry sa tu síce zapojí sexuálna energia, ale tá je už previazaná s energiou ostatných čakier a všetko potom spoločne rezonuje v krásne a čisté orgastické stavy mysle a tela ako jedného celku.