Už ste niekedy zatúžili po takom tom vášnivom vzrušujúcom privat sexe Privatportal.sk, že by ste boli takí spokojní, že by ste si z toho sadli na zadok? Mnoho žien aj mužov sexuálne dobrodružstvo vyhľadáva. A aby som pravdu povedala, nie je na tom vôbec nič zlé. Aby ste si totiž nemysleli – je rozdiel sex a sex. Ako to myslím? Napríklad tak, že asi zrejme bude veľmi odlišné, keď sa budete milovať s partnerom, s ktorým plánujete spoločnú budúcnosť, deti a rodinu, než s milencom, s ktorým si chcete len užiť. Mnoho žien sa po niekoľkých rokoch vzťahu ocitne v takzvanej rutine – všetko je rovnaké, nič nové a nuda. A v tomto prípade často vyhľadávajú práve milenca, než aby to povedali svojmu partnerovi.

sex

Ale čo je niečo ťažké na tom povedať partnerovi o svojich pocitoch? O tom, že si myslíme, že z nášho vzťahu sa vytráca tá pomyselná iskra a namiesto toho hľadať riešenie, než utekať za milencom alebo milenkou a hľadať sex všade inde, než doma. Bohužiaľ, takto to v dnešnej dobe nefunguje a zistíte, že je plno páru, ktoré sa rozpadli práve kvôli tomu, že spolu nekomunikovali. No lenže presne toto je tá chyba, ktorú keď vo vzťahu urobíte aj vy, tak vám ho celý pokazí. Naozaj to nehovorím len tak – je to pravda. A za tým si stojím.

sex

Lenže kto také rady berie na zreteľ? V dnešnej dobe už je móda niekoho podvádzať a mať takzvanú „bokovku“. Podľa mňa to ale nie je vôbec správne. Bokovka nič nerieši, práve naopak. Možno si užijete dobrodružstvo, ale to je všetko. A za chvíľku skončíte sami, pretože manželka alebo manžel sa na vás vykašlú z dôvodu toho, že ste ich podvádzali. No nie je lepšie komunikovať? Ja si to myslím stopercentne. Stále je lepšie hovoriť si problémy medzi sebou, než aby človek podvádzal za chrbtom toho druhého. To je samozrejme iba môj názor, ale myslím si, že je správny. A možno, že sa so mnou zhodne väčšina.