Erotické služby privatportal.sk, to je široký pojem, a možno do nich zaradiť celý rad činností. Aby bol muž spokojný, musí docieliť vyvrcholenie, inak pre neho sex a erotika strácajú praktický význam. Muži nemôžu predstierať orgazmus, či ho dosiahnu, sa to spozná na prvý pohľad, čo je výhodné najmä pre partnerku, ktorá mužovi umožní krásny a nevšedný zážitok.

nahé dievča

V podobnom duchu sa to odohráva aj na privát portálu. Tam samozrejme nemôžete očakávať, že vás profesionálna spoločníčka bude milovať, ale ak máte záujem užiť si sexuálne vyvrcholenie aj bez mileneckej lásky, môžete si dopriať to, čo vám vyhovuje. V erotických salónoch sú k dispozícii väčšinou klasické služby bežného sexu a je možné k nim zaradiť aj niektoré menej obvyklé, ako je anál, alebo piss. Môžete si tu dopriať orálny sex, alebo „švédsku trojku“, a čo sa týka polôh, pokojne zalistujte v Kámasútre a vyberajte to, čo vás baví a oslovuje.

ženské telo

Niektoré ženy a dievčatá vám vyhovejú aj vtedy, ak máte záujem vyskúšať fetiš, teda buď sa pohrať s použitou spodnou bielizňou a silónovými pančuchami, alebo si užiť napríklad foot fetish so všetkým, od praktiky footjob až po vášeň s chodidlami na tvári.

Osloviť vás môže aj erotická a tantra masáž. Tam síce nejde o klasický sex, ale výhodou masáží je absolútna absencia fyzickej driny, a priznajme si, že niektorí muži toto uvítajú, pretože budú mať dievča priamo pred sebou, neunikne im žiadny detail pri pohľade na jej krásne telo, a pritom im bude umožnené striekať semeno treba aj viackrát za sebou. Tantra tiež mnohým mužom navodí situácie, kedy si uvedomí, aká dôležitá je milostná predohra, a akú zásadnú úlohu hrajú práve dotyky a dráždenie erotogénnych zón. Sex, to je totiž výmena a rozprúdenie energií, a ak chcete sexuálny zážitok ešte viac zintenzívniť, požiadajte dievča, aby vám svojim nechtom dráždila aj stred pupku, tento dôležitý erotogénny bod sa postará o veľmi intenzívny orgastický zážitok.