Tantra bratislavatantra.sk masáže môže navštíviť skutočne hocikto a nezáleží na tom, aký bol dôvod návštevy tantrického masážneho salóna. Nechajte sa hýčkať masérkou. Takéto masáže sú určené skutočne pre všetkých a sú prístupné širokej verejnosti a celkovo hocikomu, kto o ne prejaví záujem. To je podstatný rozdiel oproti tomu, čo podľa niektorých zdrojov panovalo v období ich vzniku. Určité zdroje uvádzajú, že tieto masáže boli pred niekoľkými tisíckami rokov neprístupné širokej verejnosti a mohlo ich praktizovať len niekoľko v úvodzovkách bohom vyvolených ľudí, tak isto ako samotné náboženstvo, ktoré sa nazýva tantrizmus a ktoré bolo rovnako tak držané v tajnosti ako samotné tieto tantrické masáže.

žena

Paradoxom je, že práve v tej dobe sa o nich ľudia chceli všetko dozvedieť, všemožne sa snažili nejakým spôsobom sa dostať k tomuto náboženstvu alebo k samotným tantrickým masážam, avšak to im nebolo v žiadnom prípade umožnené, keďže ľudia v tej dobe verili, že toto náboženstvo dokáže človek dostať veľmi blízko k bohu, a to predsa nemohla byť výsada každého človeka a obyvateľa. Masáže sú prístupné hocikomu, no dnes o ne ľudia strácajú záujem, neschvaľujú ich pohŕdajú nimi a podľa nich by sa nemali vôbec praktizovať.

žena

Dokonca sa nájdu aj takí, ktorí tieto masáže a celkovo tantrické masážne salóny prirovnávajú k verejným domom, a teda ich stavajú na rovnakú úroveň ako poskytovanie erotických služieb za peniaze, čo vôbec nie je pravda. Medzi tantrickými masážami a verejnými domami je podstatný rozdiel, a to predovšetkým v tom, že masérka nemá povolený pohlavný styk so svojím klientom, má ho uspokojiť len prostredníctvom svojich šikovných pohybov a dotykov. Na takúto masáž sa vždycky potrebné objednať skôr, aby stihol masážny salón pripraviť všetko potrebné na vašu návštevu, čo samozrejme zahŕňa aj hygienu prostredia.