IBC kontajner alebo veľkoobjemový či stredneobjemový plastový kontajner vyrobený z odolného tvrdeného plastu môžete zakúpiť už aj u nás. Tento výrobok je v súčasnej dobe skutočne žiadaným výrobkom, po ktorom je na trhu neustály dopyt a ktorý nie je ľahké zohnať. Tieto kontajnery majú širokospektrálne využitie, a to nielen v priemyselných a výrobných zónach či závodoch. Rovnako ich nakupujú bežní ľudia ako ja alebo vy za účelom skladovania, prepravy a manipulácie so zachytenou daždovou vodou, ktorá sa vždy môže hodiť.

výrobky

Zachytenú daždovú vodu dozaista oceníte v obdobiach veľkého sucha, nedostatku vody a vysokých teplôt. Počas leta nie je ničím novým, že dochádza k vysychaniu podzemných vôd a prameňov, ktoré zásobujú ľudí čistou vodou. V takýchto extrémne horúcich letách často dochádza k tomu, že je nedostatok pitnej vody pre ľudí a zvieratá, nieto ešte aby sa takouto vodou plytvalo na zavlažovania záhonov, trávnikov, záhrad, sadov či skaliek. Práve k tomu je určená a na to slúži zachytená daždová voda, ktorú si aj napriek obrovskej objemovej kapacite tohto plastového kontajnera viete jednoducho prenášať z miesta na miesto.

výrobky

Tieto kontajnery sú vyrábané tak, aby boli čo najdlhšie schopné odolávať mechanickému poškodeniu, oderu či bežným chemikáliám, s ktorými môžu prísť do styku. Takéto kontajnery môžete nakupovať u spoločnosti Schoeller Allibert, ktorá je v tejto sfére bezpochybne jednoznačným lídrom a špičkou vo výrobe všemožných udržateľných plastových nádob. Tieto nádoby sú určené pre rôzne typy účelov a použití, pričom sa môžete spoľahnúť na to, že ani jeden výrobok tejto spoločnosti vás nenechá v štichu. Výrobky môžete nakupovať na ich oficiálnej internetovej stránke, ktorá je prehľadná a jednoducho sa dopátrate produktov, ktoré zháňate. Ved vyskúšajte sami a svoju voľbu neoľutujete.