Vedeli ste o tom, že už aj v Trnave máte možnosť využiť profesionálne služby spoločnosti AB-krtkovanie? Nechajte si vyčistiť Vaše potrubie odborníkmi. Krtkovanie potrubí a kanalizácie je realizované za pomoci najmodernejšej techniky. O čistotu a skvelú priechodnosť potrubia sa postará elektromechanické krtkovanie. To funguje takým spôsobom, že sa priamo do potrubia zavedie čistiaci systém s kovovými špirálami. Tie svojim pohybom odstránia nečistotu na stenách potrubia, ale aj usadený odpad z kuchynského drezu. Celý proces elektromechanického krtkovania je ekologický.

wc

Keďže sa špina odstraňuje mechanickým pohybom, nie je potrebné do potrubia aplikovať chemické prostriedky. Výhodou tohto čistenia je aj to, že ním vyčistíte aj veľmi úzke potrubie. Výborné výsledky sa dostavia aj použitím vysokotlakového čistenia potrubí. Vďaka technike je do potrubia vpustená voda pod veľmi vysokým tlakom. Intenzívny prúd vody v potrubí so sebou odnesie všetky nečistoty a za krátky čas bude Vaše potrubie opäť plne priechodné a čisté. AB-krtkovanie vykonáva aj TV monitoring kanalizácie a potrubí. Vďaka tejto službe môžete nahliadnuť do útrob Vášho domu a zistiť, v akom stave sa Vaše potrubie momentálne nachádza.

kuchynský drez

Kamerami ľahko zistíte stav znečistenia, ale aj prípadného poškodenia potrubia. Kamera je skvelým pomocníkom aj pri lokalizovaní prasklín v potrubí. Krtkovanie Trnava je Vám k dispozícii nonstop. Neváhajte využiť profesionálne služby kedykoľvek to budete potrebovať. Nemusíte sa obávať neprimerane vysokých cien. AB-krtkovanie ponúka svoje služby za najnižšie ceny a bez skrytých poplatkov. Neplatíte ani žiadne doplatky za dopravu pracovníkov a techniky na miesto určenia. Kvalitné, rýchle a lacné služby súvisiace s čistením potrubí získate každý deň v roku jedine od spoločnosti AB-krtkovanie.