Senzuálne masáže sú veľmi starým známym umením darovania pokoja, uvoľnenia tela aj duše, ale predovšetkým namáhaných svalov. Už veľmi staré civilizácie poznali kúzelné účinky masáží, a to ako na fyzické telo, tak i na vnútorný svet človeka, ktorý je komplikovanou, avšak krásnou spleťou emócii, myšlienok, spomienok, vnemom, pocitov. Masáže boli v prvopočiatkov výsadou vplyvnejších ľudí. Na rozdiel od klasických masáží sú tantrické, nuru, senzuálne, párové masáže erotickým typom masáží, ktoré sú rovnako vyhľadávané ako klasické masáže. Dôvod je jednoduchý.

zena

Žiadna obyčajná masáž prevádzaná len rukami a so striktne zadaným masážnym programom pohybov a tlaku nikdy nebude dostatočne dobrá a nikdy sa nebude rovnať nespútanosti a slobode programu erotických masáží. Erotické masáže sú nádherné a jedinečné práve v tom, že ich program sa neskladá z presne zadaných bodov a postupov, ktorými sa maséri masérky musia riadiť, inak masáž nebude dokonalá. Práve naopak. Erotické masáže sú spontánnou činnosťou a zakaždým sú jedinečným, originálnym a neopakovateľným kúskom raja pre klienta – príjemcu blahodarnej energie, pohybov, dotykov, pohľadov. I v prípade, že klient si opakovane volí rovnakú krásnu, mladú, okúzľujúcu masérku podľa jeho preferencií, masážny program bude zakaždým jedinečný.

zena

Erotické masáže sú jedinečným zážitkom plným emócii, pocitov, vnútorných súbojov, nových, možno nepoznaných myšlienok a pocitov. V erotických masážach človek objavuje sám seba, svoje vnútro. Oslobodzuje sa od tohto sveta, mysľou blúdi medzi dimenziami a vníma, aké rozmanité môže ľudské vnímanie byť. Všetky starosti necháva na tomto svete spolu s bolesťami, strasťami, obavami a necháva sa unášať na vlnách slasti, eufórie, harmónie, pokoja, poriadku, rovnováhy, lásky, intímnych dotykov, pozornosti, oslobodenia a radosti.