V prípade záujmu o kúpu spoločnosti s ručením obmedzeným nás môžete kontaktovať prostredníctvom našej internetovej stránky. Uľahčíme vám prácu, ktorá predchádza samotnému začiatku podnikania. S nami sa vyhnete na prvý pohľad nekonečným administratívnym úkonom, kde patrí príprava zmlúv, ich vypisovanie, príprava dokumentov. A to nie je zďaleka všetko, nevyhnutnosťou je poznať zákon a pri zakladaní spoločnosti postupovať v súlade s ním. Nevyhnete sa ani komunikácii s príslušnými úradmi. Príde vám toho viac ako dosť a najradšej by ste to preskočili a mali za sebou? Poďte do toho s nami.

príprava podnikateľského plánu

Sme sprostredkovateľská firma, ktorá ponúka služby v oblasti podnikania, poradenstvo v oblasti účtovníctva a daní nevynímajúc. Pôsobíme na trhu už značné obdobie a výpovede našich spokojných klientov vypovedajú za nás. Pomôžeme vám naštartovať vaše vysnívané podnikanie a usmerníme vás na vašej ceste za realizáciou vášho podnikateľského plánu. Čo potrebujete urobiť, aby ste sa vyhli povinnostiam, ktoré sú bezvýhradne spojené so zakladaním spoločnosti? Oslovte nás.

svet biznisu

V našej databáze nájdete spoločnosti, ktoré sú určené na predaj. Spoločnosti na predaj 41business.com sú pripravené k rozbehnutiu vášho podnikania. Ak by ste chceli vykonať isté zmeny, ktoré sa týkajú uvedeného názvu, sídla spoločnosti a podobne, môžete. Všetky údaje upravíme podľa vašich predstáv a požiadaviek na základe konzultácie s vami. Po ich zápise do obchodného registra vás budeme písomne a elektronicky kontaktovať o ukončení priebehu. Pre vás to znamená nový začiatok, začiatok vo svete podnikania.

Vy vypíšete objednávkový formulár, ktorý je nezáväzný a my vás budeme následne kontaktovať. Preberieme si všetko, čo s tým súvisí a po dodaní potrebných informácií a úradne overených podpisov už pracujeme pre vás až do požadovaného záveru. Výhodou je možnosť spojenia sa snami online formou, takže všetko vybavíte z pohodlia domova bez nutnosti vyrážať do vzdialených miest.