Vývoj a pokrok badať v každom prvku, ktorý sa v interiéri nachádza. Pohodlný a útulný domov si chceme vytvoriť všetci a nie je rozdiel či bývame v byte alebo v rodinnom dome. Zabezpečiť si vkusné, ale hlavne praktické a účelné bývanie je možné aj vďaka pokrokovým materiálom a technológiám. Interiér si vyžaduje trocha iný prístup pri jeho navrhovaní ako exteriér, pretože v ňom musíme zachovať požadované hodnoty teploty, zaistiť možnosť vetrania či vzduchotesnosť a nepriepustnosť vlhkosti, k tomu potrebujeme MB-45 Lmmont moderné technológie a výrobky, ktoré sú vyrobené z kvalitných a vyhovujúcich materiálov.

Moderné bývanie je príťažlivé na pohľad

Staré domy a chalupy sú známe tým, že ich drevené rámy okien už vykazujú známky opotrebovania a nejaký ten vzduch do interiéru prepustia, to sa novým oknám a dverám z hliníka nemôže stať. Majú totiž povesť kvalitných a dobre tesniacich produktov, vyrobených najmodernejšou technológiou, samotný hliník je tiež zárukou spokojnosti každého zákazníka s týmito oknami a dverami.

Interiérové okenno-dverné systémy sa vyrábajú bez prerušeného tepelného mosta, ktorý sa v interiéri nevyžaduje. MB-45 je jedným z týchto konštrukčných systémov, najčastejšie v podobe priečok, dverí či okien, ktoré môžu byť pevné, ale aj otváravé, posuvné automaticky či ručne, a tiež na výrobu takzvaných lietačiek, čiže kyvných dverí. K nim patrí aj úsporné riešenie v polohe dymotesných dverí, ktoré nemajú protipožiarnu odolnosť s označením MB-45D, ale princíp systému MB-45 umožňuje prispôsobiť aj dymotesné dvere MB-45D, triedy S200 a Sa.

Veľa skla znamená presvetlený interiér

Tieto, ale aj mnoho iných produktov z hliníka, plastu či skla a nehrdzavejúcej ocele vám ponúka spoločnosť LM-MONT už od roku 2008. Ich produkty sú prepracované, kvalitné a moderné, progresívny prístup k inováciám výrobných postupov je viditeľný pri každej realizácii stavebného diela, komerčného či súkromného. Kopírujú totiž svetové štandardy v architektúre a stavebníctve, aby mohli zákazníkom prinášať stále krajšie a modernejšie bývanie či pracovné alebo oddychové priestory.