Rada sa obliekaš elegantne, ale potrebuješ niečo na freetime a nevieš čo by to mohlo byť? Nie len blúzka a šaty sú podmienkou elegancie. Aj v športovom môžeš vyzerať elegantne. Neveríš? Biela mikina Carsei 102 je toho dôkazom. Elagantnú mikinu, ktorá sa hodí takmer ku všetkému vďaka svojmu klasickému strihu s jednoduchým a praktickým zapínaním s elegantným zipsom, môžeš nosiť na všetky tvoje voľnočasové aktivity a dokonca aj s kamarátkami na nákupy, alebo romantické letné večerné prechádzky s tvojou drahou polovičkou v chladnejších dňoch.

srdce

Vďaka bielej – krémovej farbe je kombinovateľná so všetkými farbami a štýlmi. Pri jednoduchom strihu úzkych šiat bude dokonca vhodnou kombináciou aj pre takéto letné šaty. Jej moderný vzhľad dotvára aj praktická kapucňa, ktorá ťa ochráni pri silnejšom vetre. Neboj sa experimentovať s mikinou Carsei 102 a sama uvidíš aké je to jednoduché. Po prvom oblečení si mikinu Carsei 102 jednoducho zamiluješ a bude to tvoj spoločník na všetky aktivity v prírode. Mikina je ušitá z príjemného úpletu a preto je veľmi príjemná na nosenie a ľahko udržiavateľná. Stačí ju šetrne oprať na programe do 30 stupňov.

madam

Pozor len na sušičku, tam tvoju novú mikinu nedávaj. Dámskou mikinu Carsei 102 bigstarjeans.sk tteraz môžeš v Big Star nájsť za akciovú cenu, tak neváhaj a nepremeškaj túto jedinečnú ponuku. Univerzálna, elegantná a moderná mikina s kapucňou, ktorou je mikina Carsei 102 ti bude slúžiť ešte veľa sezón vďaka kvalitnému materiálu, z ktorého je ušitá. Nájdeš ju v našom internetovom obchode ako aj v našich troch kamenných predajniach. Pozri si aj naše ďalšie zľavy a výpredaje a priprav sa na novú tohtoročnú sezónu. U nás nájdeš najväčší výber džínsov a iné skvelé módne kúsky, ktoré jednoducho musíš mať. Čakáme ťa v Big Star v našich kamenných predajniach v Košiciach, Prešove a Žiline alebo v našom internetovom obchode.