Päť príznakov toho, že sex s vami je katastrofou by ste mali poznať. Chlapi, priznajte si to. Ak sa necítite byť dobrý v sexe, potvrdiť alebo vyvrátiť to vie len vaša partnerka. Ak to potvrdí, nie je to príjemné. Veľa žien to však otvorene nechce povedať, pretože nechce byť tá zlá, prípadne sa dostať s vami do konfliktu. Naberte všetku odvahu a dočítajte až do konca. Je lepšie sa dozvedieť o 5 znakoch toho, že vám to nejde, než aby došlo k nepríjemnostiam. Ak vám tri body či viac pripomenú váš sexuálny život, počítajte so zmenou.Potešíte svoje ego ale aj partnerku.

nespokojná partnerka

1. Keď cítite, že partnerka orgazmus iba hrá
Je to jedným z ukazovateľov toho, že ste partnerku neuspokojili. Áno, sex si može užiť aj bez orgazmu. Avšak ak pravidelne klame, mali by ste sa viac sústrediť na ňu a spoločne hľadať čo sa jej páči.

2. Nie ste schopný prijať žiadnu konštruktívnu kritiku o sexe
Ak sa s tým neviete zmieriť aj napriek tomu, že vám to bolo povedané, neprijímate pomoc. V takom prípade budete uviaznutý v bludnom kruhu. Napravte to.

3. Nestaráte sa o seba pred sexom
Nemusíte to so starostlivosťou prehánať. Sprcha a parfém postačia. Samozrejmosťou by mali byť čisté zuby a nechty. Nechcete prísť o príjemné chvíle a znechutiť sa partnerke. Budete sa cítiť lepšie a samozrejme aj ona.

4. Nuda, nuda a nuda
Sex s vami je nudný. Všetko musí byť po vašom, v akej polohe ste zvyknutí a presne s takým istým scenárom. Všetky návrhy vašej partnerky zavrhnete. Sex musí byť presne vtedy, kedy poviete alebo ho nechcete tak často ako ona.

spokojná partnerka

Používate výhovorky:
1. Som unavený
2.Na také veci som starý
3. Je to trápne, nevymýšľaj
4. Skús si to celé odmakať v tej polohe ty
Ak nebudete v týchto záležitostiach schopní nájsť kompromis, vzťah sa veľakrát ocitne v problémoch.5. Žiadna alebo krátka predohra

Ženy sú iné než muži. Každej sá páči niečo iné a potrebujú sa rozpáliť. Ak z vás cíti, že ju náhlite, zabijete tým všetku prirodzenú vášeň a bude sa cítiť veľmi nepríjemne.