Chlap, ktorý sa vie obliekať? BOMBA!

Čo môže byť predsa lepšie ako muž, ktorý má vkus? Ktorý vyzerá dobre v tvári a ešte má aj dobré oblečenie? Samozrejme nič. Avšak, kedy naposledy ste videli dobre oblečeného muža? A ešte horšie, koľko ste ich vlastne videli? Áno, to už je vec iná. Avšak, páni, nezúfajte hneď, do vášho dokonalého vzhľadu vám stačí jeden pár nohavíc. Správne, vhodne a štýlovo sa obliecť, neplatí už len pre ženy. Čím ďalej sa do popredia dostáva móda u pánov, a kritizujú sa prvky, ktoré si obliekate možno aj vy. Samozrejme to, ako sa oblečiete, je na vás, no do čoho? Snáď si necháte poradiť od nás, pretože dbáme na to aby ste sa cítili vo vašom oblečený príjemne a vždy sviežo. Pozrime sa spolu na kus oblečenia, ktorý by vo vašom šatníku určite nemal chýbať.

pánské jeansy

Jeansy

Ak by sme mali začať v histórii, tak sa pánske jeansy považovali kedysi za znak elegancie. Je tomu aj teraz tak? Ak sa zvolíte správne, tak áno! Podľa výskumov je pohľad ženy, ktorá sa náhodne prechádza po ulici, smerovaný nižšie, ako pohľad pána. Takže zatiaľ čo váš prvý pohľad je venovaný jej úsmevu, žena najskôr vidí oblečenie, a až potom na vás zodvihne zrak, v ktorom určite nechcete vidieť znechutenie. A od toho sme tu my, váš verný obchod s jeansami presne pre pánov. S moderným strihom, ne-agresívnymi farbami a najmä kvalitným materiálom, vďaka ktorému vám vaše nohavice vydržia aj pri dlhodobom nosení.

jeansy

Ak by ste chceli pôsobiť moderne, mohli by ste použiť obľúbené čierne jeansy. Ak štýlovo, kľudne si môžete zladiť modré alebo tmavomodré jeansy. Samozrejme sa to pri farbách nekončí, jeansy majú rôzne strihy, ktoré môžu taktiež dopomôcť vášmu finálnemu looku. Využite dopravu nad 50euro a neváhajte zainvestovať do svojho vzhľadu.

Kto by nechcel vyzerať moderne?

Na stránke BIG STAR, nájdete len jeansy z kvalitného materiálu, ktorý neškriabe, a je pohodlný aj po celom dni. Ak vám niečo chýba v skrinke, sú to pravdepodobne jeansy!