Ako sa tantrická masáž odlišuje od tej klasickej? Predovšetkým v tom, že v tomto prípade je to eroticka masaz, pri ktorej sa využívajú senzuálne dotyky a masér/ka obdarováva zákazníka prívalom čerstvej životnej energie. Pre senzuálnu masáž je špecifická napríklad aj nahota či takisto masáž intímnych partií, kvôli čomu v závere môže prísť k orgazmu. Hoci príjemné senzuálne dotyky sa tu venujú celému telu a pracujú so sexuálnou energiou. Tým pádom uvoľňujú sexuálne bloky a napätie. Všetko ale začina úvodným rituálom namaste.

Ženské telo, srdiečko

  • Namaste je sprievodný úvodný rituál, v ktorom sa podľa tradície vzdáva úcta našim telesným schránkam. Pretože práve vďaka telesnej schránke dokážeme prijímať rozkoš.
  • Namaste ale slúži takisto na precvičenie dýchania a ako ideálna príprava na začiatok masáže.

Laické názory môžu o tantre tvrdiť, že ide o obyčajnú erotickú službu zafo. V skutočnosti ale zohráva veľký rozdiel to, kto vám túto masáž poskytne. Či nejaká amatérka alebo zaučená tantra masérka, ktorá tieto postupy berie ako milostné umenie. Tantra masérka má za úlohu odbúrať sexuálne bloky a zbaviť vás napätia. Pri masáži takisto klesá hladina stresu a naopak stúpa hladina hormónu endorfín, ktorý v nás vyvoláva radosť a šťastie. V závere prichádza k dokonalému telesnému a psychickému uvoľneniu a k nabitiu nových životných síl. Okrem toho ale aj k spoznaniu nových obzorov vo vašom živote.

Masáž rukami

Tantra massage je určená takisto pre páry, ktoré vo dvojici môžu navštíviť salón. Následne ak tu niečo odpozerajú, môžu týmito novými znalosťami obohatiť svoj intímny život. Základom je fakt, že jedna osoba obdarováva druhú senzuálnymi dotykmi a životnou silou.

K výhodám podstúpenia tantrickej masáže sa radí niekoľko benefitov:

  • Uvoľňuje napätie a stres.
  • Pomáha liečiť znížené libido (chuť na sex) a pomáha tiež pri problémoch s dosahovaním erekcie.