Vytvorili ste si z vášho balkónu svoju oázu, v ktorej radi oddychujete a čerpáte sily do nového dňa? V meste nie je miesto pre záhradku, a tak sa dá zelená oáza vytvoriť jedine na balkóne. Tu si môžete čítať knihu, pochutnať si na kávičke alebo čaji, rozprávať alebo telefonovať s kamarátkou, alebo len tak sedieť a relaxovať. Niekedy slúžili balkóny na odkladanie nepotrebných alebo sezónnych vecí, dnes však tomu už takmer vôbec nie je. Z balkónov sa stávajú minizáhrady, ktoré nám aspoň v takejto forme prinášajú kúsok prírody do mesta.

rolety

Čo však robiť v tom prípade, že máme balkón otočený na slnečnú stranu a celý deň nám na balkón praží slnko? Aj napriek tomu, že ste si na balkón dali krásne ratanové posedenie, jednoducho sa na balkóne nedá v lete pri toľkých stupňoch vydržať. Vitamín D je síce potrebný pre vašu imunitu, ale byť na slnku celý deň nie je vôbec zdravé. A kto by to aj vydržal pri takých horúčavách. Jediným účinným riešením je preto vytvoriť slnečnú zábranu. Počas ostrého slnka ju môžete mať zatiahnutú a ráno a navečer ju môžete jednoducho zrolovať a užívať si slniečko a opaľovať sa.

rolety

Vyriešite to s bezhmyzu.sk pomocou screenových roliet na balkón proti slnku. Ak ste o nich ešte nepočuli, na stránke www.screenoverolet.sk sa dozviete všetky informácie ohľadom tohto typu roliet. Rolety vás ochránia od UV lúčov, preto môžete na vašom balkóne bezstarostne sedieť počas celého dňa a relaxovať. Ak rozmýšľate nad ich inštaláciou neváhajte a kontaktujte zamestnancov firmy, ktorí vám podrobne vysvetlia všetky potrebné informácie, ktoré vás budú zaujímať a nedozvedeli ste sa ich zo stránky, ako aj spôsob montáže a manipuláciu s roletami. Zabezpečte si vašu mestskú oázu proti slnku aj vy vďaka praktickým roletám! Rolety môžete taktiež inštalovať aj na terasu, alebo do altánku.