Hľadáte niekoho na koho sa môžete spoľahnúť v súvislosti s uprataním vášho bytu, domu alebo firmy? Niekoho, koho práca je viditeľná, kvalitná a vytvára vo vás dobrý pocit? V tomto prípade sme tu pre vás. Pôsobíme po celom Slovensku, kde máme vytvorený tím našich skvelých pracovníkov, ktorí pracujú zodpovedne a kvalitne. Nevyhovuje vám venovať potrebné množstvo času upratovaniu vašej domácnosti? Vaše zamestnanie vás oberá o značný čas a zopár hodín voľného času by ste chceli venovať rodine a vlastným záujmom? Obráťte sa na nás. Poskytneme vám podrobné informácie o nás a dohodneme sa na spolupráci.

čistota zaručená

Hľadám upratovačku Spišská Nová Ves https://upratovanie-grant.sk/ je internetová stránka, ktorá vám zodpovie vaše otázky a umožní výber upratovania v meste, v ktorom potrebujete. Naši pracovníci prichádzajú na miesto výkonu v dohodnutom čase s potrebnými pomôckami na upratovanie. Okrem čistiacich prostriedkov, ktoré používame, tu patria aj prístroje a náradie, ktoré sú pri upratovaní nevyhnutné. Poskytujeme utieranie prachu, vysávanie a umývanie podlahy. K doplnkovým upratovacím službám patrí umývanie okien a tepovanie kobercov. Vaša domácnosť bude opäť žiarivá a svieža. Ak uprednostňujete pravidelné upratovanie a udržanie vašej domácnosti či firmy v top stave, sme tu pre vás vo vami zvolenom čase. Pracujeme cez pracovné dni, ale aj počas víkendov a sviatkov.

čistenie pohovky

Čo sa týka konkrétneho času, ten si stanovíte vy, podľa toho, ako vám to vyhovuje, či už si vyberiete ranné alebo večerné hodiny, vieme vám vyhovieť a prispôsobiť sa vašim potrebám. Zameriavame sa aj na pravidelné upratovanie verejných priestorov, či už bytových domov, nemocníc, škôl, reštaurácií, obchodných domov či administratívnych budov. Pri požiadavke upratovania po sťahovaní si môžete zaistiť naše jednorazové služby. Venujete sa zamestnaniu, deťom a nezostáva vám čas a energia na upratovanie vašej domácnosti v rozsahu, v akom by ste chceli? Neváhajte nás kontaktovať a využiť naše služby po celom Slovensku.