Úhľadné nechty sú dokonalou čerešničkou dámskej ruky. Mnoho ľudí nás hodnotí práve na základe prvého dojmu, medzi ktorý patrí aj vzhľad rúk. Rukami robíme všetko a práve preto pútajú mnoho pozornosti. Avšak nie každá dáma má to šťastie na prirodzene silné, rýchlorastúce nechty. Ak patríte medzi dámy, ktoré si snažia nechať narásť svoje prirodzené nechty, no postupne sa vám odlupujú, sú nesymetrické a ste z nich nešťastné, máme pre vás riešenie! Hoci vieme, že možno veríte v silu vitamínov, či výživových doplnkov, vzhľad nechtov je žiaľ často podmienený geneticky, s čím sa toho moc spraviť nedá.

lak

Na našom webe nájdete polygély https://www.d-nails.sk/polygel pre vaše nechty. Pýtate sa čo je to polygél? Polygél je hybridný lak na nechty, či už pre nechtárske účely alebo na domácu tvorbu nechtov. Je naozaj kvalitný, a jeho použitie je jednoduché. Ide o vylepšenie nechtov s akrylovým práškom a čírym gélom. Nanáša sa z tuby a na necht sa tvaruje pomocou kovovej lopatky. Na výber máme množstvo farieb a odtieňov. Jednoznačne nájdete to, čo hľadáte.

nechty

Polygél na vašich nechtoch bude držať pevne. Nemusíte sa obávať zlomenia pri používaní nechtov na rôzne účely, samozrejme aj umelé nechty majú svoje zásady k narábaniu.

Kupovali ste si obyčajné umelé nechty z drogérie, ktoré ste si pri najhoršom nalepili pomocou sekundového lepidla a potom mali smútok na duši z poškodených umelých ale aj vašich vlastných nechtov? A vlastne ani tie vaše umelé dlho nevydržali. Nemali pekný tvar, vyzerali neprirodzene. Tohto sa pri polygéle vôbec nemusíte obávať. Nakoľko lak nanášate z tuby a vymodelujete si ho podľa svojich preferencií, lak sa potom ustáli a vaše nechty vyzerajú krásne a prirodzene, a navyše dlho vydržia. Hnedá, biela, rúžová? Voľba farby je už naozaj na vás. Môžete si vyberať z našej širokej ponuky. Vaše nechty budú pružné, elegantné, no jednoducho dokonalé.