Matrace akcia https://www.segum.sk/produkty/matrace. Poznáte ten pocit keď sa ráno zobudíte viac unavený ako keď ste išli spať? Pociťujete bolesť chrbta, krku a neustále sa v noci prevaľujete? Predstavte si že sa ráno zobudíte plný energie bez bolesti chrbta, krku, bez zbytočného budenia a prevaľovania sa v noci. Naše matrace Slovenskej značky SEGUM vám môžu pomôcť premeniť tento sen na skutočnosť. Vďaka 3O rokov skúseností a dôrazom na kvalitné prírodne materiály sme vytvorili zdravotne a ortopedické matrace ktoré sú navrhnute tak aby vám poskytli ten najlepší spánok.

ležanie na matraci

Na výrobu týchto matracov používajú originálnu švajčiarsku penu Sanitized, ktorá má antibakteriálne vlastnosti. Náš sortiment matracov je rozdelený do dvoch skupín a to na sendvičové a pružinové matrace. Sendvičové matrace delíme na latexové, ktoré patria medzi najkvalitnejšie, matrace s pamäťovou penou ktoré sa prispôsobia polohe vášho tela, matrace so studenou penou ktoré majú najlepšie antibakteriálne vlastnosti a na koniec matrace s komfortnou penou, ktoré majú najdlhšiu životnosť. Pri pružinových matracov používame taštíčkové pružiny americkej firmy Leggett a Platt, ktorá je lídrom vo výrobe taštíčkových pružín vo svete a matrace s jadrom z Bonell pružiny sa vyznačujú dlhou životnosťou.

plyšak na matraci

Matrace sú rozdelené podľa stupňa tvrdosti od H1-H5. Tvrdosť H1= mäkký matrac, H2= stredne mäkký matrac, H3= stredný matrac, H4= stredne tvrdý matrac a H5= tvrdý matrac. Ponúkame aj matrace, ktoré majú na každej strane inú tvrdosť. Vďaka poctivej práci sa k nám vracia množstvo zákazníkov späť aby si opäť vybrali najkvalitnejší matrac pre ich lepší spánok. Naše matrace si máte možnosť aj fyzicky vyskúšať a to v našich kamenných predajniach a to v Bratislave, Senici a v Žiline alebo u autorizovaných partnerov. S výberom vám pomôžu naši školený predajcovia.