Senzuálne masáže vyhľadávajú nielen ľudia so zdravotnými problémami intímnych partií, ale i tí, ktorí chcú týmto ochoreniam predchádzať a tak v rámci veľmi účinnej prevencie navštevujú senzuálne masáže Bratislava Tantradiamond.sk. Senzuálne masáže sú erotické masáže. Pomáhajú nám objavovať seba samého, zákutia nášho vnútra, spoznávať vlastné telo a objavovať nové tajomstvá našej vlastnej sexuality. Senzuálne, tantrické, erotické, nuru masáže vyhľadávajú jednotlivci, páry, druhovia, partneri, ale i manželia, ktorí chcú znova rozdúchať plameň vášne vo svojom intímnom vzťahu, chcú do neho priniesť skrášlenie, priučiť sa novým technikám, ktoré sú ovenčené tisícročiami a pochádzajú z ďalekého východu, ktorý je kolískov v umeniach darovania jedinečných, neopakovateľných masáží so skvelými, účinnými technikami.

element vody

Senzuálne masáže prebiehajú v tantrických salónoch, ktoré sú veľmi luxusnými prevádzkami, ktorých otváracie hodiny sú takmer nepretržité. Históriou ovenčené umenie senzuálnych masáží môžete pocítiť na vlastnej koži, pretože je dostupné širokej verejnosti, čo takto v prvopočiatkoch tantrizmu nebolo.

masaze

Senzuálne masáže sa zameriavajú nielen na fyzické telo a uspokojenie fyzického tela klienta pohybmi, dotykmi, hrami s energiami a sexuálnymi energiami, ale venujú pozornosť predovšetkým vnútru, hĺbke, mysli, duši, duchovi a ich cieľom je prepojiť astrologické telo s hmotným. Jedným zo znamení zverokruhu, ktoré tantrizmus vyznáva, sú Ryby. Inak sa im hovorí aj Pisces a pod týmto znamením sa narodili ľudia v období medzi devätnástym februárom až dvadsiatym marcom. Ich symbol predstavujú dve ryby stočené oproti sebe do kruhu a plávajúce v opačnom smere. Patria medzi vodné znamenia, čo znamená, že ich elementom je element vody. Ludia v znamení rýb sú vo všeobecnosti veľmi citlivé, empatické, večne snívajúce stvorenia.