Zamyslite sa, kedy ste naposledy robili údržbu vášho potrubia a kanalizácie? Množstvo ľudí na pravidelné čistenie zabúda a na údržbu potrubia si spomenú až vtedy, keď ich naň upozorní nepríjemný problém. Upchaté potrubie vie narobiť množstvo komplikácií. Okrem samozrejmého znefunkčnenia potrubia môže vznikať intenzívny zápach v domácnosti, či dokonca môže dôjsť k vyplaveniu splaškov do interiéru. Určite nič z toho nikto z nás nechce zažiť. Predchádzajte zbytočným problémom starostlivosťou o potrubie. Profesionálne čistenie potrubia a kanalizácie zverte do rúk odborníkom z firmy AB-Krtkovanie.

kanál

Svoje kvalitné služby ponúkajú na celom západnom Slovensku, a preto neváhajte s oslovením tejto firmy. Za príchod na vašu adresu a dopravenie potrebnej techniky na vykonanie samotného úkonu nič neplatíte. Nehrozia vám ani žiadne skryté poplatky. Prístup firmy AB-Krtkovanie ku svojim klientom je profesionálny a slušný. Nechajte si potrubie vyčistiť krtkovaním. Toto čistenie je vhodné do rôznych druhov potrubia, dokonca aj do potrubí tých najužších priemerov. Ide o mechanický spôsob čistenia, čiže nie sú použité agresívne chemikálie, ktoré by zbytočne zaťažovali životné prostredie.

rúry

Počas chemického čistenia vám môže hroziť aj vyplavenie splaškov, takže to je ďalšia výhoda mechanického čistenia, pri ktorom táto nepríjemná situácia nehrozí. V prípade, že by ste radi mali vyčistený dlhší úsek potrubia, odporúčame vám obľúbené čistenie silným prúdom vody. Ide o vysokotlakové čistenie za pomoci silného čerpadla. Steny potrubia ostanú vyčistené a odstránené budú aj nánosy kuchynského odpadu, ktorý sa tak často usádza v potrubí. Všetky služby, ktoré poskytuje firma AB-Krtkovanie, nájdete na ich prehľadnej webovej stránke www.ab-krtkovanie.sk. Nájdete tam aj kontaktné informácie pre prípad potreby objednania niektorej zo služieb.