Veľa ľudí asi tak, ako ja donedávna, zostane dlhý čas v mylnom vedomí, že žiadnu masáž nepotrebujú a nemajú na ňu čas. Že si vystačia aj bez toho, aby im niekto postláčal chrbticu či končatiny. Toto je však veľmi obmedzený pohľad na vec, pretože stačí, ak dá človek tejto téme trochu šancu a zistí, že v konečnom dôsledku existuje veľa druhov masáži, pričom niektoré z nich sú skutočne zaujímavé. A tie neslúžia len k tomu, aby napríklad napravili boľavú chrbticu, ale človeka a jeho telo obohatia o mnohé iné, veľmi dôležité veci a hlavne pocity!

klasikcá masáž

Možno to už zažil každý z nás. Niekto kratšie, iný dlhodobo, no skrátka sme sa cítili pod psa a možno nás trápila aj samota, do toho únava a všeličo možné. Kolobeh nudy, frustrácie a vyčerpanosti. A práve keď sa človek cíti takmer na dne, dostane tie najrôznejšie nápady, na ktoré by si možno inokedy nenašiel čas a ani priestor vo svojich myšlienkach. V takomto prípade, ak sa človek dočíta a dozvie, čo je to tantra a s ňou spojené tantrické masáže, chýba naozaj len kúsok, aby neodolal. Telo a myseľ si to priam zapýta, skúsiť takýto tantrický zážitok v spojitosti s príjemnou relaxačnou masážou a sympatickými masérkami, ktoré sa neštítia dopriať človeku blaho aj z hľadiska erotickej masáže celého tela vrátane najintenzívnejších erotogénnych zón, pričom tabu tu nie je ani nahota. Na to byť treba pri návšteve tantrického masážneho salónu pripravený.

žena, vášeň, erotika

Ale spolu s nahotou a takisto s masážou intímnych partií prichádza veľmi dobre citeľné uvoľnenie. Návštevník sa v podstate uvoľní už pri úvodnom rituáli namaste, no to je ešte malá úľava v porovnaní s tým, aká príde počas a najmä ku koncu masáže. Vlastne nie je výnimkou, že k jej konci môže zákazník zažiť orgazmus, a to v tomto prípade pochopiteľne aj bez pohlavného styku.

  • Po odchode návštevník navyše pocíti, ako sa mu rozšíria obzory, hlavne z hľadiska lepšieho poznania svojho tela a svojej sexuality.