Do našich životov sa stále viac dostávajú vymoženosti technického pokroku, ktoré síce významnou mierou prispievajú k zlepšeniu života a ľahšiemu prekonávaniu prekážok, no postupne si uvedomujeme, že to má aj negatívne stránky a prvé si to odnáša naše zdravie, aj to psychické. Postupom času s hrôzou zisťujeme, že stále viac ľudí má psychické problémy, tie ich donútia vyhľadať pomoc, pretože si s tým nevedia poradiť sami. Dôvodov je veľa, no hlavným faktorom sú vysoké nároky na človeka po každej stránke, čo nie každý z nás dokáže zvládnuť, a tak sa dostávame do začarovaného kruhu, z ktorého východisko nie je vždy jednoduché. Na základe týchto skutočností je jasné, že by sme mali vedieť relaxovať a triediť povinnosti, aby sme boli v rovnováhe po psychickej aj fyzickej stránke.

Príjemné dotyky majú liečivé účinky

Venovať sa koníčkom a záľubám je fajn, no občas to chce aj iný druh relaxu, napríklad takú tantrickú masáž tela. Môžete ju vyskúšať v Bratislave v tantra salóne, kde vám poskytnú tú najlepšiu masáž, akú ste v poslednom čase zažili. Objednávať sa dá aj online, výber masérky je súčasťou objednávky, k tomu aj typ masáže. Po príchode vám v tantra bratislava salóne ponúknu čaj alebo kávičku a po osprchovaní a prezlečení do sárongu môže rituál začať.

Pekné telo je vzrušujúce

Miestnosti na masáže voňajú exotickými vôňami a pritom znie relaxačná hudba, na lôžku je zákazník objektom masérky, ktorá ho podľa vybratého druhu masáže privedie k slastným pocitom s možnosťou vyvrcholenia. Klasická masáž je súčasťou ponuky, okrem nej je tam aj body či double body masáž, couple, magic alebo masáž lingamu, ktorá zahŕňa aj masírovanie intímnych partií tela. Súčasťou rituálu je pozdrav „namaste“, zjednocujúci telo a ducha, vzdávajúci úctu životu. Koniec masáže sa spája aj s opätovnou možnosťou osprchovať sa a po pozdrave je zákazník obdarovaný malou drobnosťou na pamiatku a ako forma poďakovania za dôveru.